Studio van LeuverenRick BlankenstijnDNA Profiel van Ontwerp: 

Voor Harry van Leeuwen ontwikkelde Rick Blankenstijn van WSB Interieurbouw een persoonlijk ontwerp op 60m2. De sfeer is vrolijk, dynamisch, gezellig en professioneel tegelijk. De winkel is bedoeld voor iedereen met een grote en kleine portemonnee. De winkel is niet groot, maar pakkend klein met aandacht voor een ruimtelijke opzet van het ontwerp.

Studio van Leuveren

De uitvoering: De samenwerking tussen Harry van Leeuwen en Rick Blankenstijn verliep uiterst plezierig. De uitvoeringstijd was erg kort.

Waarom interieur optiekzaak verbouwen?  Rick Blankenstijn van WSB: De aanleiding hier was echt heel duidelijk. Ik heb direct instemmend geadviseerd om te gaan verhuizen van locatie. Dat zet zoden aan de dijk voor Van Leeuwen Optiek op deze veel betere zichtlocatie. De uitstraling is ook veel warmer en moderner. Dat lokt nieuwe klanten aan. De uitstraling van de winkel straalt af op de gepresenteerde brilmode. Het vertrouwen van de klant zal hierdoor verder toenemen. Interieur optiekzaak interieur opticien

Verbouwingsplannen? Bel Rick Blankenstijn

Bel Rick Blankenstijn: 06-54758279 of 033-2771714
GERELATEERDE PROJECTEN
  • Inrichting Hulleman Optiek door WSB Interieurbouw Einrichtung Optik
  • Moonen Optiek - WSB Interieurbouw
  • Zonneveld Optiek - WSB Interieurbouw