winkelinrichting herenmode Amsterdam

Sneak preview: Kings Square – Amsterdam: Opening na winkelinrichting modezaak voor Michel van Os

Briefing winkelinrichting herenmode voor Michel van Os door WSB:

Rick Schreuder van WSB over het conceptontwerp winkelinrichting van herenmode zaak Kings Square: “Turn key verbouwing van multibrand winkel op toplocatie Amsterdam. Moet een warm welkom zijn voor zowel lokaal als internationaal cliënteel. De winkel is een podium biedend decor voor topmerken als Colmar, CP Company, John Varvatos, Peutery, Kenzo. Integratie van accessoires als schoenen, sieraden en luxe parfums is een must.”

 

3d retail design herenmode van ons mens fashion winkelinrichting herenmode Amsterdam

 

Toelichting ontwerp winkelinrichting:

Rick Schreuder van WSB over Kings Square – winkelinrichting: “Uitdagend pand door L-vorm en aanwezigheid van diverse kolommen. Door creëren van een presentatie eiland met geïntegreerde bar en afrekenpunt is de routing en overzicht perfect. Opvallende integratie van diverse sferen door combinatie van materialen als zwart gebeitst eiken, goud/roest kleurig staal, hoogglans zwart spuitwerk en ijswit stuc.”

Inspiratie

Ontvang ons nieuwe lookbook

Bekijk alle lookbooks

Ons lookbook geeft een overzicht van 40+ projecten in retail, office en living. Van kleine tot grote projecten in Nederland en daarbuiten. Succesvolle realisaties die bijdragen aan merkbeleving én commercieel resultaat.

WSB lookbook met interieurprojecten

40 + projecten
in Europa

Gratis inspiratie lookbook voor mode, schoenen & sport

Vul hieronder uw gegevens in en u ontvangt binnen enkele minuten het lookbook met unieke projecten uit de mode-, schoenen- en sportbranche.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Lookbook mode, schoenen en sport van WSB