Anna van Toor
IJsselstein NL

Modern winkelontwerp voor Anna van Toor gelegen te IJsselstein
De winkels van Anna van Toor waren toe aan een nieuw concept. Winkelinrichter WSB werd geselecteerd. Bij Anna van Toor staan vrouwen centraal en is de bindende factor stijl. Kwaliteit, klantgerichtheid en verantwoordelijkheid zijn de belangrijkste pijlers voor het concern.
Voor Anna van Toor IJsselstein is WSB gekozen als winkelinrichter. De vernieuwingsslag die gemaakt is biedt luxere manieren van presenteren zonder dat de zichtlijnen worden belemmerd. Dit is gerealiseerd door fragile meubels een plek te geven. De rood tinten hebben plaats gemaakt voor moderne lichte kleuren. En om de uitstraling een luxe en warm karakter te geven, is er een goudmessing kleur aangebracht.
Een echte upgrade van de uitstraling door winkelinrichter WSB houdt niet op bij een nieuw kleurenpalet. Nieuwe materialen en meubels maken de winkel helemaal af, en klaar voor de toekomst. Om de kleding op een aantrekkelijke manier te etaleren is er gebruik gemaakt van verschillende presentatie meubelen in verschillende kleuren. De meubelen zijn kwalitatief hoogwaardig met materialen als eikenhout. De gedateerde uitstraling met roodtinten heeft plaatsgemaakt voor een warme, luxe maar toch open uitstraling.
Retailconcepten mode door WSB
De retail designers van WSB crëeren en realiseren interieurconcepten en winkelinrichtingen voor modewinkels in damesmode, herenmode, multibrandstores op midden- en hoogniveau.
Bel met WSB voor een inspirerend gesprek over uw verbouwingsplannen: +31 33 2771714. WSB is internationaal toonaangevend ontwerper van winkelconcepten in mode, schoenmode, juwelen, optiek. WSB werkt onder anderen in Duitsland, België, Luxemburg en Frankrijk naast het thuisland. WSB werkt zowel voor fashion brands als voor individuele ondernemers.
Over WSBDESIGN.COM | Interieurbouw
De projecten in de categorie Mode worden door onze klanten beoordeeld met een 9.1 uit 10 met 101 reviews.
Inspiratie
Ontvang ons nieuwe lookbook
Ons lookbook geeft een overzicht van 40+ projecten in retail, office en living. Van kleine tot grote projecten in Nederland en daarbuiten. Succesvolle realisaties die bijdragen aan merkbeleving én commercieel resultaat.
40 + projecten
in Europa
Realisaties










