Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers
Engel Juwelier | Trier (DE) - Juweliers

Engel Juwelier

Trier DE

Winkelinrichting Engel Juwelier, kastvitrines en verlichte muurvitrine.
Elegant winkelinterieur met maatwerk kast en verlichting.
Verkoopgelegenheid met verkooptafel en verlichting in Juwelierszaak in Trier.

Elegant winkelinterieur voor Juwelier Engel

Nils Engel, de zoon van Patrick en Stephanie Engel, leerde het vak van goudsmid en ging na het behalen van zijn masterdiploma terug naar zijn thuis. De juwelierswinkel van zijn ouders bevindt zich in Trier, direct gelegen aan de Porta Nigra. Samen besloten Nils en zijn ouders om het bedrijf klaar te maken voor de toekomst. WSB kreeg de opdracht voor ontwerp, planning en uitvoering van een nieuwe inrichting van de juwelier. Voor een elegant winkelinterieur zou het bestaande etalagesysteem een nieuwe presentatie moeten krijgen, waardoor het geheel wat luchtiger moet laten ogen. Soms is minder meer!

Ontwerp van de juwelierszaak

Het elegante winkelontwerp komt ook terug in het interieur, dat een prachtige presentatieruimte biedt met ruime wandvitrines en bijbehorende dressoirs in het voorgedeelte. Een lange en smalle servicebalie in het middengedeelte wordt gebruikt om horloges en sieraden te showen. Aan de achterzijde bevindt zich een ruime zithoek. Deze wordt vaak gebruikt tijdens de verkoop van trouwringen.

Etalage van Engel Juwelier met beton en vrijstaande prestatie vitrines.
Lounge verkoopgelegenheid met passende meubels bij elegant winkelinterieur.

Realisatie van elegant winkelinterieur

Beton-look op de muren en meubels van donker hout gecombineerd met lichte muurkleuren. Hoogwaardige stoffen lambrisering en elegante gordijnmaterialen. Deze elementen maken het ontwerp compleet. Een passend verlichtingsconcept met het modernste LED-licht zet de goederen in het juiste licht. Deze elementen zorgen voor de realisatie van een elegant winkelinterieur.

Een hoogtepunt is de kleine, maar fijne lounge op de 1e verdieping, met direct uitzicht op de Porta Nigra een prachtige stadspoort uit de Romeinse tijd in de Duitse stad Trier. Hier vindt u de tijd, om de door Nils zelf ontworpen en vervaardigde sieraden, rustig aan de klant te presenteren.

Elegant winkelinterieur | Engel Juwelier Trier (DE)

Over WSBDESIGN.COM | Interieurbouw

De projecten in de categorie Juweliers worden door onze klanten beoordeeld met een 9.1 uit 10 met 101 reviews.

Inspiratie

Ontvang ons nieuwe lookbook

Ons lookbook geeft een overzicht van 40+ projecten in retail, office en living. Van kleine tot grote projecten in Nederland en daarbuiten. Succesvolle realisaties die bijdragen aan merkbeleving én commercieel resultaat.

WSB lookbook met interieurprojecten

40 + projecten
in Europa

Realisaties

Gerelateerde projecten

Gratis inspiratie lookbook voor trends & juweliers

Vul hieronder uw gegevens in en u ontvangt binnen enkele minuten het lookbook met unieke juweliersprojecten.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Lookbook juweliers van WSB