Realisatie
- Locatie Enschede (NL)
- Grootte 60 m2
- Levering Turn Key
- Design WSBdesign.com
- Realisatie WSBdesign.com
- Branche Juweliers
Meer weten of zelf ambities?
Juwelier Koelink: Winkeluitbreiding met Klasse
Sinds 1895 is Juwelier Koelink een begrip in Enschede, waar inmiddels de vierde generatie de leiding heeft. WSB heeft enkele jaren geleden Juwelier Koelink in Enschede verbouwd. Wegens succes is de juwelier recent uitgebreid. WSB heeft deze uitbreiding ontworpen en gerealiseerd dat aansluit bij de stijl van de huidige winkel en de nieuw toegevoegde Breitling Store.
Nico Schreuder vertelt: “Aan WSB de vraag om achterin de winkel een verbinding te maken met de bestaande winkel, die opereert in het midden-hoge segment, maar meer ruimte nodig had om in het hogere segment haar vleugels verder uit te slaan. De uitdaging was om van het huidige kantoor en de werkplaats een high-end architectonisch pareltje te maken dat qua stijl en niveau aansluit bij Breitling, dat daar ook gelijktijdig geplaatst is.”
Een Architectonische Blikvanger
De nieuwe hoek heeft een prachtige entree met verschillende hoogtes. Deze hoogtes zijn optimaal benut: het eerste entreegedeelte reikt tot 3,5 meter hoogte. Hier bevindt zich een spiegelplafond dat de allure van een wolkenkrabber uitstraalt. Juwelier Koelink: een parel in Enschede!
WSB: Passie, Zorg en Vakmanschap Sinds 1958
WSB is een familiebedrijf sinds 1958 en heeft ruime ervaring in het ontwerpen en realiseren van winkels voor juweliers. U heeft één aanspreekpunt voor strategie, design, projectmanagement en productie. Ons team van 60 eigen vakmensen wordt gekenmerkt door passie, zorg en vakmanschap. Bij het ontwikkelen van winkelinrichting juwelier stellen wij de juiste vragen: Hoe zorgt u ervoor dat uw relaties zich de omgeving herinneren? Wat is commercieel, mooi en praktisch? Bel ons voor een vrijblijvende brainstormsessie. Wij denken graag met u mee in het verbouwingsproces.