Inrichting kantoor Accon AVM / Roza

Inrichting kantoor Accon AVM / Roza - Inrichting kantoor Accon AVM / Roza - Inrichting kantoor Accon AVM / Roza - Inrichting kantoor Accon AVM / Roza -

Inrichting accountantskantoor

WSB heeft veel ervaring in het ontwerpen en realiseren van kantoorinrichtingen in de financiele sector. In deze business gaat het om gastheerschap, comfort, professionaliteit en een aangename verblijfsduur.

Veel architecten gaan prat op een eigen stijl. Zo niet de retailarchitecten van WSB. Wij denken vanuit het DNA van onze opdrachtgevers: Wie zijn zij en wat willen ze uitstralen? Wilt u weten wat dit in een vrijblijvend en inspirerend gesprek kan betekenen voor de inrichting van uw kantooromgeving?

Bel onze interieurarchitecten: +31 33 2771714

Kantoor inrichting bij ACCOM AVM door WSB Interieurbouw bv
Kantoor inrichting bij ACCOM AVM door WSB Interieurbouw bv
Kantoor inrichting bij ACCOM AVM door WSB Interieurbouw bv
Kantoor inrichting bij ACCOM AVM door WSB Interieurbouw bv

Realisatie

  • Locatie Veenendaal (NL)
  • Bouwtijd 1 Week
  • Grootte 150 m2
  • Levering WSB
  • Design WSB
  • Realisatie WSB Interieurbouw
  • Branche Kantoor

Meer weten of zelf ambities?

Ervaring: "WSB heeft voor onze vestiging Veenendaal prachtige meubilair gemaakt geheel passend bij onze uitstraling. Zowel het design als de kwaliteit wordt alom geprezen. Tevens hebben wij ons volledig ontzorgd gevoeld in het proces rond de dienstverlening van WSB." >> Aanbeveling?: "Ja, ik beveel WSB aan!'

Richard de Bruin van Accon AVM

De projecten in de categorie Kantoor worden door onze klanten beoordeeld met een 9.1 uit 10 met 98 reviews. en de prijs varieert van 1000,00 tot 25000,00.

Over WSB Interieurbouw